GS Merilin zkušenosti a recenze: Pomůže při menopauze?

Přechod není pro většinu žen vůbec jednoduchým obdobím. Kromě toho, že mohly odletět děti z rodného hnízda, můžete pocítit první příznaky klesající plodnosti, které mohou mít negativní dopad na váš každodenní život. Proto se dnes podíváme na to, co vše vám může nabídnout dlouhodobé užívání doplňku stravy GS Merilin.

Estrogen je důležitý ženský hormon, který řídí naši plodnost. Jelikož je poměrně úzce časově ohraničená, s narůstajícím věkem dochází k jeho postupnému poklesu. Hormonální nerovnováha, ke které vlivem toho dojde, pak může způsobovat široké spektrum nejrůznějších potíží.

Mezi ty úplně nejznámější patří vaginální suchost, návaly horka, pocení, snížení kvality vlasů a pokožky, méně energie, podrážděnost a ztráta chuti k sexu u žen, která může být posledním hřebíčkem do rakve vašeho vztahu.

Tip: Víte, co vše může znamenat ztráta menstruace?

Mnohé ženy ví, že negativní příznaky menopauzy lze alespoň částečně vyrovnat úpravou životního stylu, který by měl zahrnovat větší množství pohybu, dostatek vitamínů a odpočinek. Už jste ale někdy přemýšlely o tom, že na aktuální potíže zkusíte vyrukovat s bylinkami?

Pokud ne, níže se podíváme na to, jestli má význam zkoušet doplněk stravy GS Merilin.

Co je GS Merilin?

GS Merilin je, stejně jako například Womeno, doplněk stravy pro zralé ženy, které trápí příznaky přechodu. V jeho složení jsou látky přírodního původu, jejichž užívání může přispět k hormonální rovnováze a ke zvýšení kvality života. Také je vhodný pro dlouhodobé užívání. Ženský hormon by měl být tedy ve větší rovnováze.

Složení GS Merilin

Složení GS Merilin je v současné době dvakrát silnější, tento doplněk stravy by si měl tedy dokázat poradit i s úpornějšími příznaky menopauzy.

V každé tabletě najdeme:

 • Ploštičník hroznatý
 • Šácholan lékařský
 • Drmek obecný
 • Indický ženšen
 • Vitamín B6
 • Hořčík
 • Vápník
 • Vitamín D3

Jak jistě víte z předešlých recenzí, mnohé z těchto látek obsahuje i doplněk stravy Feminus. Například vápník s vitamínem D3 jsou důležité pro udržení normálního stavu kostní hmoty. Vitamín B6 zase podporuje normální aktivitu hormonů. Doplňování hořčíku se naopak spojuje s podporou normální hormonální činnosti.

Ve srovnání s Bellasin vám však GS Merilin nenabídne podporu hubnutí.

Kolik stojí a kde se dá koupit?

Doplněk stravy GS Merilin se dá koupit v mnoha lékárnách. V neposlední řadě se dá koupit i v obchodech, které prodávají doplňky stravy. Typicky jde například o některé obchody se zdravou výživou a podobně. Cena za jedno balení se pak pohybuje kolem 450,- za 60 tablet.

Zkušenosti uživatelek

To, co výrobcích napíší distributoři a výrobci sice mnohdy vypadá na první pohled pěkně, určitě je ale dobré podívat se na to, co o vybraném výrobku říkají samotné uživatelky. Díky tomu si můžete udělat poměrně dobrý obrázek o tom, jestli má jeho pořízení smysl, nebo jde jen o zbytečné vyhazování peněz z okna.

O dlouhodobém užívání GS Merilin ženy nejčastěji říkají, že:

 • Ho užívají po dobu několika let
 • Nepociťují žádné vedlejší účinky
 • Vnímají snížení návalů horka a pocení
 • Jim více vyhovovala verze GS Merilin Harmony
 • Jsou naprosto spokojené

Drtivá většina uživatelek je s užíváním doplňku stravy GS Merilin spokojená, některé však dodávají, že v něm nejsou stejné látky, jako v GS Merilin Harmony, jejichž příjem jim vyhovoval více.

Také máte s GS Merilin pozitivní zkušenost? Případně, zkoušely jste některý jiný doplněk stravy pro zralé ženy, o kterém jsme psali v některém z předešlých článků?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *