Feminus [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s jeho účinky?

Aktualizováno redakcí 16. 3. 2023

Menopauza čeká všechny ženy bez výjimky, což znamená, že se na ni musíme předem dobře připravit. Jelikož má klimakterium nežádoucí účinky na naše zdraví, sexuální pohodu a psychiku, podíváme se na to, jestli by vám s tím dokázal pomoci doplněk stravy Feminus.

Nejspíš si dobře uvědomujete, že během menopauzy dochází k výraznému poklesu ženských pohlavních hormonů, které jsou zodpovědné za úspěšnou reprodukci. Tyto hormony ovlivňovaly pravidelnou menstruaci, růst děložní výstelky, která je připravená na přijetí oplodněného vajíčka a podobně. Tyto hormony mají zároveň pozitivní vliv na široké spektrum segmentů našeho fyzického a psychického zdraví.

Organismus člověka je citlivý i na opravdu jemné odchylky od normálu, takže je jasné, že při takové změně dojde k divoké smršti, která nikoho a nic nešetří. Projevit se to může na častější náladovosti, na přibírání na váze, na chybějící chuti na sex, na návalech pocení a horka, na zhoršené koncentraci, na horší kvalitě pokožky, vlasů a nehtů a na mnoha dalších věcech.

Jelikož se menopauza považuje za normální součást života, neexistuje na ni žádná konkrétní léčba. Ženám se obvykle doporučuje změna životního stylu a užívání přírodních doplňků stravy s obsahem vitamínů, minerálů a bylinek, které mohou přispívat k celkovému zdraví a normálnímu psychickému rozpoložení.

Jelikož ne každý doplněk stravy pro zralé ženy stojí za vyzkoušení, dnes se zaměříme na to, co vám může nabídnout doplněk stravy Feminus.

Co je Feminus?

Feminus je doplněk stravy pro menopauzální ženy, který přispívá k regulaci nežádoucích projevů přechodu. Má přírodní složení a může z něj těžit jak organismus, tak psychika. Ve složení má látky přírodního původu, včetně bylinek, které podporují koncentraci, chuť na sex, normální spánek a další důležité segmenty našeho života. V neposlední řadě byste také měly méně trpět na návaly horka a pocení, které vás mohou omezovat během dne, měly byste mít normálně fungující imunitní systém a  měly byste mít i více životní energie.

Feminus a hubnutí spolu úplně úzce nesouvisí, na druhou stranu, v jeho složení najdeme látky, které podporují normální hormonální rovnováhu. Jelikož ta na hubnutí a přibírání účinek jednoznačně má, normální váha může být druhotným efektem užívání.

Jaké má složení?

Nemusíte mít strach, doplněk stravy Feminus obsahuje jen látky přírodního původu, které se spojují s podporou sexuality a dalších tělesných procesů, které mají vliv na vaši celkovou spokojenost se životem.

Najdeme v něm třeba:

 • Macu peruánskou
 • Withanii snodárnou
 • Extrakt z kakaa
 • Kotvičník zemní
 • Zinek
 • Vitamín E

A mnoho dalších, včetně anděliky čínské, damiány, vitamínu D3, vitamínů skupiny B a podobně.

Dávkování

Na to, jak dlouho Feminus užívat, neexistuje jednoznačná odpověď, protože příznaky menopauzy trvají u každé ženy jinak dlouhou dobu. Dá se tedy říct, že dokud budete mít příznaky menopauzy, je pro vás užívání tohoto doplňku stravy vhodné. Co se týče užívání, doporučuje se brát 2 tablety během dne, které zapijete vodou. Jedno balení obsahuje 60 tablet, což znamená, že vám vydrží 1 měsíc. Cena se pak pohybuje kolem 600,-, což činí Feminus velmi dobře dostupným.

Zkušenosti zákaznic

Nyní přichází čas na to se společně podívat, co na užívání doplňku stravy Feminus říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Byly s ním spokojené?

Když se podíváme do jednotlivých hodnocení, zjistíme, že o něm nejčastěji říkají, že:

 • Na ně začal fungovat asi po 14 dnech
 • Je dobrý
 • Se zmírnily jejich potíže s návaly horka a pocení
 • Jim vyhovuje jeho cenová dostupnost
 • Jsou méně unavené
 • Se jim zlepšila kvalita pokožky a vlasů

Uživatelky jsou s doplňkem stravy Feminus spokojené, což znamená, že ho můžeme k vyzkoušení doporučit i vám.

 

 

Také máte s Feminus dobrou zkušenost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *