Feminus [recenze]: Jaké jsou zkušenosti s jeho účinky?

Aktualizováno redakcí 31. 8. 2023

Menopauza čeká všechny ženy bez výjimky, což znamená, že se na ni musíme předem dobře připravit. Jelikož má klimakterium nežádoucí účinky na naše zdraví, sexuální pohodu a psychiku, podíváme se na to, jestli by vám s tím dokázal pomoci doplněk stravy Feminus.

Estrogen tablety TEST 💊
Hledáte nejlepší estrogen tablety?

Přečtěte si naše srovnání ✅ TOP 9 nejlepších přípravků na menopauzu.

V článku rozebereme:

 •  9 nejlepších doplňků stravy na menopauzu v ČR 
 • Účinky estrogenu na ženské tělo
 • Největší zdroje estrogenu v potravinách
 • Jak zvýšit estrogen přírodní cestou

Nejspíš si dobře uvědomujete, že během menopauzy dochází k výraznému poklesu ženských pohlavních hormonů, které jsou zodpovědné za úspěšnou reprodukci. Tyto hormony ovlivňovaly pravidelnou menstruaci, růst děložní výstelky, která je připravená na přijetí oplodněného vajíčka a podobně. Tyto hormony mají zároveň pozitivní vliv na široké spektrum segmentů našeho fyzického a psychického zdraví.

Organismus člověka je citlivý i na opravdu jemné odchylky od normálu, takže je jasné, že při takové změně dojde k divoké smršti, která nikoho a nic nešetří. Projevit se to může na častější náladovosti, na přibírání na váze, na chybějící chuti na sex, na návalech pocení a horka, na zhoršené koncentraci, na horší kvalitě pokožky, vlasů a nehtů a na mnoha dalších věcech.

Jelikož se menopauza považuje za normální součást života, neexistuje na ni žádná konkrétní léčba. Ženám se obvykle doporučuje změna životního stylu a užívání přírodních doplňků stravy s obsahem vitamínů, minerálů a bylinek, které mohou přispívat k celkovému zdraví a normálnímu psychickému rozpoložení.

💡  Nakupujte bezpečně: Feminus nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy na menopauzu doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Feminus.cz

Jelikož ne každý doplněk stravy pro zralé ženy stojí za vyzkoušení, dnes se zaměříme na to, co vám může nabídnout doplněk stravy Feminus.

Co je Feminus?

✅ Feminus je doplněk stravy pro menopauzální ženy, který přispívá k regulaci nežádoucích projevů přechodu.  Má přírodní složení a může z něj těžit jak organismus, tak psychika. Ve složení má látky přírodního původu, včetně bylinek, které podporují koncentraci, chuť na sex, normální spánek a další důležité segmenty našeho života.  V neposlední řadě byste také měly méně trpět na návaly horka a pocení, které vás mohou omezovat během dne, měly byste mít normálně fungující imunitní systém a  měly byste mít i více životní energie.

✅ Feminus a hubnutí spolu úplně úzce nesouvisí, na druhou stranu, v jeho složení najdeme látky, které podporují normální hormonální rovnováhu. Jelikož ta na hubnutí a přibírání účinek jednoznačně má, normální váha může být druhotným efektem užívání.

Tip redakce – Feminusfeminus-recenze

💊 Doplněk stravy pro ženy

✅ Na snížení příznaků menopauzy
✅ Návaly, pocení a nespavost
✅ Zvýšení energie a chuti na sex
✅ Přírodní složení

 

Jaké má složení?

Nemusíte mít strach, doplněk stravy ✅ Feminus obsahuje jen látky přírodního původu, které se spojují s podporou sexuality a dalších tělesných procesů, které mají vliv na vaši celkovou spokojenost se životem.

Najdeme v něm třeba:

 • Macu peruánskou
 • Withanii snodárnou
 • Extrakt z kakaa
 • Kotvičník zemní
 • Zinek
 • Vitamín E

A mnoho dalších, včetně anděliky čínské, damiány, vitamínu D3, vitamínů skupiny B a podobně.

Kompletní složení

Složení V denní dávce (2 tablety)
Řeřicha peruánská (Maca peruánská) 200 mg
Indický ženšen (Vitánie snodárná) 150 mg
Extrakt z kakaa (Theobroma Cacao) 100 mg
Kotvičník zemní (Tribulus Terrestris) 100 mg
Muira puama 100 mg
Vitamin C 80 mg
Andělika čínská 60 mg
Damiána pravá 50 mg
Zinek 15 mg
Vitamin E 2,5 mg
Vitamin B6 1,2 mg
Vitamin D3 25 μg
Vitamin B12 10 μg

Dávkování

Na to, jak dlouho ✅ Feminus užívat, neexistuje jednoznačná odpověď, protože příznaky menopauzy trvají u každé ženy jinak dlouhou dobu. Dá se tedy říct, že dokud budete mít příznaky menopauzy, je pro vás užívání tohoto doplňku stravy vhodné. Co se týče užívání, doporučuje se brát 2 tablety během dne, které zapijete vodou. Jedno balení obsahuje 60 tablet, což znamená, že vám vydrží 1 měsíc. Cena se pak pohybuje kolem 600,-, což činí Feminus velmi dobře dostupným.

Zkušenosti zákaznic

Nyní přichází čas na to se společně podívat, co na užívání doplňku stravy ✅ Feminus říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Byly s ním spokojené?

Když se podíváme do jednotlivých hodnocení, zjistíme, že o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Na ně začal fungovat asi po 14 dnech
 • Je dobrý
 • Se zmírnily jejich potíže s návaly horka a pocení
 • Jim vyhovuje jeho cenová dostupnost
 • Jsou méně unavené
 • Se jim zlepšila kvalita pokožky a vlasů

Ty nespokojené zmiňují, že:

Nevýhody
 • Jim vůbec nepomohl
 • Se jim zdá cena příliš vysoká

Zkušenosti uživatelek na internetu

feminus na menopauzu
Zdroj: Zbozi.cz
feminus zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
feminus diskuze
Zdroj: eMimino.cz

Uživatelky jsou s doplňkem stravy Feminus víceméně spokojené, což znamená, že vám nic nebrání v jeho vyzkoušení.

Jaké jsou alternativy doplňku stravy Feminus

Výběr vhodného doplňku stravy může být někdy složitý. Proto jsme pro vás napsali i další recenze na přípravky na menopauzu. Doplňky stravy Womeno, Sarapis Plus, GS Merilin a Menoxin.

 

 

Také máte s Feminus dobrou zkušenost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *