10 tipů na vánoční dárek pro přítele

Vánoce už jsou skoro za rohem. Nejedna žena proto začíná přemýšlet o tom, čím obdaruje svého přítele. Pokud stále ještě nevíte, vezměte si za inspiraci náš malý vánoční seznam nápadů na nejlepší dárky, které váš miláček dozajista ocení. 

Nákup vánočních dárků pro přítele může být občas trochu oříšek. Hlavně v situaci, kdy ho ještě tolik neznáte, nebo máte pocit, že vše podstatné už má. Málokdo se však chce vystavit tomu, že by druhému nedal vůbec nic. (Kromě toho, že to není slušné bude druhému z vašeho počínání smutno.) 

Naštěstí, existuje několik dobrých tipů na vánoční dárky, se kterými rozhodně nešlápnete vedle. 

Mise: zjistit, co by rád 

Asi nejjednodušší způsob, jak se vyhnout darování nevhodného dárku je to, že se mezi řečí svého přítele nenápadně zeptáte. Někdy ale stačí i pozorně poslouchat, co vám vlastně říká. Věřte tomu, nebo ne, ale muži se ve většině případů svěřují s tím, že se jim pokazil externí harddisk, nebo že koukají po novém dresu na kolo.  

Právě tento typ informací vás může celkem přesně nasměrovat k tomu, co by bylo vhodné na Vánoce pořídit. Jen pak počítejte s tím, že budete muset odrážet všechny přítelovy pokusy o to si danou věc koupit. 

10 tipů, pro ty, které zatím nevědí 

Samozřejmě, může se stát, že váš přítel o žádné konkrétní věci vůbec nemluví. Případně vám tvrdí, že žádný dárek nechce. Naštěstí, i s takovou situací si lze celkem snadno poradit. Stačí, abyste dala šanci některému z našich 10 vánočních tipů. 

Kosmetická kazeta 

Kosmetická kazeta je vánoční stálice, kterou nepohrdne ani jedno pohlaví. Stačí, abyste zaběhla do drogerie a budete si moci vybírat z jejich nepřeberného množství. Některé se pohybují v rozmezí od několika korun po pár set. Vše záleží nejen na její velikosti, ale samozřejmě i na značce, za kterou si člověk občas připlatí. (Žhavým tipem jsou kosmetické kazety s produkty na úpravu vousů.) 

Parfém 

Jestli svého muže znáte dostatečně dlouho, nejspíš si troufnete i na to darovat mu parfém. V tomto případě ale dávejte dobrý pozor, abyste nesáhla po ničem levnějším. (Zvlášť, pokud má váš muž náročnější životní styl a potrpí si na značky.) Věnování příliš levného parfému, nebo dokonce padělku by mohlo být velké společenské faux pas. 

Zařízení pro poslech hudby 

Většina lidí dnes poslouchá hudbu z mobilu. A všichni víme, že sluchátka mají ve většině případů extrémně velkou úmrtnost. Proto neuděláte chybu, když svému drahému pořídíte kvalitní headset, nebo značková bezdrátová sluchátka 

Pokud hudbu poslouchá i v kanceláři, nebo na hlasitý poslech doma, dobrým tipem je i bezdrátový reproduktor, který vylepší jeho poslechový zážitek. 

Hodinky 

Dalším luxusnějším vánočním dárkem pro muže jsou hodinky. Opět dávejte velmi dobrý pozor na to, jaké jsou ty jeho vysněné. Pokud váš muž preferuje nošení obleku a košile, sázkou na jistotu budou automatické hodinky a klasičtější bateriové modely. Je-li duší spíše sportovec, určitě se dívejte po chytrých elektronických hodinkách, které uživatelům nabízejí několik dalších funkcí.  

Spodní prádlo 

Ženy jsou od přírody praktické. Proto se nemusíte zdráhat přítele obdarovat stylovým spodním prádlem. Jediné, co musíte udělat je to, že nenápadně překontrolujete velikost těch, které běžně nosí. 

Adrenalinový zážitek 

Většina mužů má (až na výjimky) dobrodružného ducha. Pokud to o svém partnerovi víte, můžete při volbě vánočního dárku trochu přitvrdit. Sáhnout můžete po vyhlídkovém letu, bungee jumpingu, nebo po vstupu do větrného tunelu. Ještě před jeho koupí si ale ověřte, že váš miláček netrpí závratí, nebo zda má na podobnou akci dostatek odvahy. (Na to se výborně hodí žertem položená otázka typu: Byl bys schopen něco takového udělat?) 

Permanentka do fitka 

Muži se v posledních několika letech zajímají o zdravější životní styl. Pro inspiraci tedy nemusíte chodit nijak extra daleko. Prostě a jednoduše mu věnujte několikatýdenní (ale klidně i roční) vstup do nejbližšího fitka. Jestli už ho váš vyvolený má, situaci vyřešte tak, že mu objednáte voucher do obchodu se sportovní výživou a náčiním. 

Masáž 

Je váš přítel neustále ve stresu? V tom případě mu obstarejte poukaz na masáž. Nejlepší jsou ty, u kterých si může obdarovaný vybírat (zda chce klasiku, med nebo třeba lávové kameny). Naprostou klasikou je ale odborně provedená thajská masáž 

Powebanka 

Stěžuje si váš přítel, že se mu neustále vybíjí telefon? Pak máte ideální příležitost pro to, abyste mu věnovala powerbanku, díky které už nezůstane bez šťávy. 

Cyklo nářadí 

Co si budeme povídat. Hodně mužů je v dnešní době závislých na jízdě na kole. Ukažte mu, že i když (možná) jeho vášeň nesdílíte, máte k ní náležitý respekt. Ten můžete vyjádřit třeba tím, že mu dáte sadu cyklo nářadí. 

Máte nějaké vlastní zajímavé tipy na vánoční dárky, které jsou určené pro něj? Napište nám je do komentářů.

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *