Tipy na podzimní módu

Aktualizováno redakcí 7. 11. 2019

Podzim je již v plném proudu a je to znát i na počasí. Babímu létu odzvonilo a mrazíky jsou stále častějším jevem spolu se zkracujícím se dnem. Pokud se oblečení ve vašem šatníku smrsklo nebo již je obnošené a nutně potřebujete doplnit svoji šatní skříň o nové kousky, máme pro vás dobrou zprávu. Přinášíme vám našich pět tipů na podzimní módu. Co by tedy určitě ve vašem šatníku chybět nemělo?

Boty dělají člověka

Těžko říct odkud se toto pořekadlo vzalo, ale pravdou je, že boty jsou jednou z nejnenápadnějších částí oděvu, ale zároveň jednou z těch nejdůležitějších. A to myslíme jak prakticky tak vizuálně.

Na podzim se již hodí nějaké boty s kožíškem nebo jiným druhem vnitřní izolace. Pokud budou vaše nohy v teple, můžete se vyvarovat nachlazení! Pokud se pro nové boty rozhodnete, přijde také určitě vhod levnější nákup obuvy díky slevám a kuponům, které můžete na nákup módy získat, například přes Kuponer.cz

Letošnímu podzimu vládnou hnědé až černé odstíny, které skvěle zapadnou do dynamicky se měnící krajiny a tmavě hnědé boty se navíc hodí téměř ke každému! Kvalitní boty jsou často nadčasové a budou vám sloužit několik let, za nás můžeme doporučit například značku Dr Martens, která je známá díky vysoké kvalitě a stylovým návrhům.

Stylové šátky a šály

Šátky, šály a možnosti jak je uvázat by jistě vystačily na samostatný článek, tak jen v rychlosti. Šátek by měl být do značné míry kontrastní vůči barvě vašeho obličeje či vlasů, lépe poté vynikne. Velkou nabídku šál najdete například na Answear.cz (opět můžete využít slevový kód Answear)

Látka ze které je šál vyrobený vám musí být hlavně příjemná a musíte se v ní cítit dobře. Vzor a konkrétní podoba šály pak záleží čistě na vašem stylu a preferencích.

Rukavice i na podzim

Nyní se může zdát, že rukavice ještě nejsou potřeba,ale během několika týdnů přituhne a obzvláště ráno se stane bunda s kapsami neocenitelnou. Rukavice jsou nejen praktické, ale také slouží jako skvělý módní doplněk. Pokud budete nakupovat rukavice přes internet, můžete si jednoduše doma změřit velikost své ruky a podle tabulky velikostí si vybrat jakou velikost rukavice potřebujete.

Za nás můžeme doporučit kožené rukavice, které se hodí téměř ke každému oděvu. Například ty ručně vyráběné od české firmy Napa, které nejsou ve srovnání s další nabídkou v českých eshopech ani moc drahé.

Podzimní šaty?

Přesto nebo spíše navzdory tomu, že venku přituhuje, co se nízkých teplot týče, šaty mohou být v tomto podzimním počasí stále skvělou volbou. Je třeba počítat s tím, že podzimní šaty jsou od těch letních značně odlišné, především svou tloušťkou a zateplením. Stejně tak bez silných silonek určitě nedoporučujeme chodit ven.

Pokud však máte vhodné šaty i další části oděvu, jsou podzimní šaty o to hezčím outfitem.

Svetr a bunda

Ať už se rozhodnete pro jednu z obou variant nebo rovnou pro obě, hezký svetr či bunda jsou dominantou vašeho podzimního outfitu.

Pokud přemýšlíte zda si pořídit koženou či koženkovou bundu, vezměte v úvahu také kromě ceny i izolační vlastnosti obou materiálů. Kůže v létě chladí a v zimě hřeje, zatímco koženka se chová přesně opačně. Barevnou kombinaci si zvolte tak, aby vše hezky ladilo k vašemu stylu oblékání.

Separator image Publikováno v Móda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *