Nejhorší rande na světě? Od těchto mužů rychle pryč!

Aktualizováno redakcí 2. 3. 2020

Hledání nového partnera bývá někdy docela dobrodružná disciplína, která otestuje, co všechno zvládnete překousnout. V ideálním případě by mělo rande započít zcela novou éru milostného života. Někdy se ale podobá spíš hororu, nebo špatné komedii. Jedno je ale jisté. Po podobných zážitcích dejte od daného muže ruce pryč!

Většina žen se na rande s potenciálním partnerem velmi těší. Většinou mu předchází dlouhé telefonování a vyměňování zpráv po chatu, které nás navnadí na přátelskou notu plnou očekávání. Bohužel, na internetu lze celkem snadno skrýt nejrůznější skutečnosti, které by byly při osobním setkání považovány za velký handicap. 

Může to být například některá z těchto věcí, které popisujeme níže.

Přijde někdo jiný

Stálicí seznamovacích trapasů je jednoznačně skutečnost, že se váš vyvolený prezentuje jako žádoucí playboy a lev salonů, místo kterého na schůzku přijde obtloustlý a napůl plešatý kravaťák, který ještě stále bydlí s maminkou. Jak se říká, internet toho snese hodně.

Vůbec se neukáže

Dlouho jste si psali a vy jste získala dojem, že je pro vás ten pravý. Proto jste si s ním domluvila schůzku, na kterou se oba hrozně těšíte. Koupila jste si nové šaty, zašla jste si ke kadeřnici a oblékla jste si sexy krajkové prádélko. (Pro případ, že by se večer vyvíjel tím správným směrem.) Přišla jste na smluvené místo a ten bídák se vůbec neuráčil přijít! Pak vám pípne zpráva, že se zdržel dlouho v práci, nebo umřela kočka jeho bývalé přítelkyně. (Samozřejmě, může to být pravda, ale opravdu to chcete riskovat?)

Chudáček

Další skupinou, která se vyskytuje na sociálních sítích a seznamkách jsou muži, kteří nemají vyřešenou minulost. Tento muž může vypadat jako solidní a zajištěný chlap s dobrým srdcem, který by mohl být ideálním otcem vašich dětí. Co ale z toho, když na smluvené schůzce mluví jenom o tom, jaká je jeho bývalá žena příšerná, nebo že svou bývalou přítelkyni ještě stále nepustil z hlavy? Prchejte, dokud můžete.

Lakomec

Další muž, se kterým si nebudete rozumět je jednoznačně lakomec. Ten věří na emancipaci. (Což je správně.) Ovšem, toto přesvědčení se odráží na absenci jakéhokoliv pokusu o galantní chování. Proto se nezdráhá při placení houknout na servírku, že si svou útratu platí každý sám

Sexuální loudil

Muži, kteří nemají partnerku bývají po sexuální stránce někdy vyprahlí. Proto každou schůzku považují za skvělou příležitost hupsnout do peřin. Ideální večer se podle tohoto muže bude odvíjet tak, že vás bude opíjet lacinými řečičkami a gesty, zaplatí za vás večeři…a pak bude čekat, jak se mu za toto dobrodiní odvděčíte. Je to přece vaše povinnost, nebo ne?

Macho

Rozumět si nebudete ani s machem. Tento muž je přesvědčený o tom, že mu žádná žena neodolá. Někdy je to dáno jeho vyrýsovanými svaly, jindy narvanou peněženkou a drahým fárem parkujícím venku. K ženám se obvykle chová velmi buransky (protože jsou v jeho očích de facto jenom ozdoby a poskytovatelky sexuálních služeb, které jde kdykoliv vyměnit za jiný model). Pokud nechcete být něčí buchta, utíkejte, seč vám to vaše vysoké podpatky dovolí.

Jaké bylo vaše nejhorší rande v životě? Napište nám své příběhy do komentářů pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *