FytoFEM harmony + control [recenze]: Zatočí s menopauzou?

Aktualizováno redakcí 14. 12. 2023

Menopauza je období, na které se většina žen moc netěší. Sice je už netrápí každý měsíc menstruace a riziko otěhotnění, ženské hormony si ale dělají doslova co chtějí. To se pak odráží jak na přírůstku na váze, tak na depresivní náladě, řídnutí kostí a na návalech horka a pocení. Mohl by vám v této krizové situaci pomoci doplněk stravy FytoFEM harmony?

fytofem harmony + control recenze

Menopauza je období v životě ženy, v průběhu kterého dochází k vyhasnutí funkce vaječníků. Tuto skutečnost některé ženy vítají, protože jim perioda dlouhodobě znepříjemňovala život. Na druhou stranu, klid v jedné oblasti přináší mnoho negativ, se kterými nemusí mít ženy žádnou zkušenost.

Kromě návalů horka a pocení můžete být depresivní, můžete trpět nespavostí, může se zcela vytratit vaše chuť na sex a navíc můžete zažívat problémy s vaginální suchostí. Příznaků menopauzy je ale mnohem víc, včetně řídnutí kostí, nedostatku energie a podobně.

💡  Nakupujte bezpečně: FytoFEM harmony + control nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy pro ženy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  FytoFEM harmony na Prozdravi.cz

Jelikož se mnohé ženy odmítají s takovým skokem do stáří smířit, mnohé z nich zkoušejí nejrůznější doplňky stravy, které by je měly z jejich nepříznivé situace dostat. Můžete se v tomto ohledu spolehnout na doplněk stravy FytoFEM harmony?

Co je FytoFEM harmony?

Jak už název tohoto doplňku stravy napovídá, ✅ FytoFEM harmony  je onapharm recenze vhodný pro ženy po čtyřicítce, které mohou zažívat první příznaky blížícího se přechodu.  Jelikož obsahuje látky přírodního původu, je k tělu žen šetrný. Obsažené látky navíc pomáhají zvyšovat kvalitu života v období menopauzy.

Tip redakce – Fytofem harmony + control fytofem harmony recenze

🌿 Přírodní doplněk stravy

✅ pro ženy po čtyřicítce
✅ pomáhá vrátit komfort a harmonii
✅ komplex přírodních látek
✅ zmírňuje příznaky menopauzy

 

 

Složení

Složení FytoFEM.

Nyní si trochu posvítíme na složení, protože to obvykle dovede celkem jasně napovědět, jestli vám může daná věc něco přinést, nebo jde jen o vyhazování peněz z okna.

V každé tobolce FytoFEM harmony objevíme:

 • Chróm
 • Hořčík
 • Vitamín B6
 • Vápník
 • Vitamín D3
 • Zinek
 • Extrakt z lučního jetele
 • Extrakt z guarany
 • Extrakt z kozlíku lékařského
 • Extrakt ze sóji

A mnoho dalších.

Kompletní složení

Složení V 1 tabletě
Jetel luční červený 75 mg
Sója 25 mg
Smldinec chlupatý 9.5 mg
Komplex fytosterolů 20 mg
Kozlík lékařský 45 mg
Vitamín B6 1.4 mg
Selen 0.055 mg
Vitamín D 0.005 mg
Vápník 120 mg
Zinek 10 mg
Chrom 0.04 mg
Kyselina pantothenová 6 mg
Hořčík 56.2 mg

Ze složení tohoto doplňku stravy jsme trochu rozpačití, protože nám v něm například chybí vitamín K2, který je důležitý pro udržení normálního stavu kostí, a se kterým vitamín D3 funguje ve vzájemné symbióze. Když se ale podíváme na výčet dalších látek, kozlík podporuje spánek a zklidnění, zinek je důležitý pro normální metabolismus sacharidů a hořčík je důležitý pro normální psychickou činnost a pro normální hladinu energie.

I přes nějaké nedostatky tedy vypadá složení ✅ FytoFEM harmony poměrně dobře. (To doplnění vitamínu K2 bychom ale kvůli hrozícímu riziku osteoporózy nepodceňovali. Na škodu není ani příjem kolagenu.)

 

Dávkování a cena

Ve srovnání s mnoha jinými doplňky stravy pro ženy se ✅ FytoFEM harmony užívá pouze jednou denně. (Berete tedy jenom jednu kapsli.) V ideálním případě by se měl brát večer před spaním. Co se týče ceny, tento doplněk stravy se prodává v rozmezí 550-600,-. Za jednu kapsli tedy zaplatíte cca 6 korun.

Zkušenosti zákaznic

Nyní se již tradičně podíváme na to, co na užívání tohoto doplňku stravy říkají ženy, které do něj vložily svou důvěru. Byly s ním spokojené, nebo by si příště vybraly něco jiného?

Uživatelky o něm nejčastěji říkají, že:

Výhody
 • Se jim zlepšil spánek
 • Mají lepší náladu
 • Se zmírnily návaly pocení
 • Je cenově dobře dostupný
 • Při jeho užívání nenarazily na žádná negativa

Ty nespokojené zmiňují:

Nevýhody
 • Vyšší cenu
 • Účinky se dostavují po delší době

Zkušenosti uživatelek na internetu

fytofem zkušenosti
Zdroj: Zbozi.cz
fytofem harmony diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
fytofem hodnocení
Zdroj: Heureka.cz
fytofem složení cena
Zdroj: Alza.cz

 

Drtivá většina žen je s tímto doplňkem stravy spokojená. Jak už ale bylo řečeno výše, podle nás by bylo vhodné doplňovat i ty látky, které v něm nejsou (což je kolagen a vitamín K2). Pokud vám nevadí, že si kvůli tomu budete pořizovat další preparáty, pak vám v jeho vyzkoušení nic nebrání.

 

 

Máte s tímto doplňkem stravy nějakou osobní zkušenost? Pokud ano, budeme rádi, když nám ji napíšete do komentářů pod článkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *