Jaké účesy teď letí?

Aktualizováno redakcí 8. 9. 2019

Jaký je nejmódnější podzimně-zimní účes? Ten, který má za sebou již spoustu znovuzrození. Podívejte se na trendy účesů, které na podzim poletí.

Připravte se na podzim!

Jakmile je léto u konce, je třeba probrat šatník a dokonce i kosmetiku. Opalovací krémy rovnou vyhoďte a zbytečně je neskladujte, ztrácí účinnost. Sepraným kouskům v šatníku dejte sbohem a oživte vlasy, které od sluníčka a vody dostaly pěkně zabrat.

Krátké x dlouhé?

Každý si přijde na své. Pokud zvolíte krátké účesy, určitě k mladistvému looku patří. Zralé ženy si musejí dát pozor na vyniknutí vrásek. Můžete si vyzkoušet i účesy z krátkých vlasů. Nejlépe se tvoří účesy mikádo. Tento styl dovoluje rozpuštěné vlasy a dají se také různě upravit. Dlouhé vlasy dodávají ženskost, jejich úprava je však složitější.

3 účesy, se kterými zazáříte

Buns

Nejmódnější podzimně-zimní účes 2017-2018 je Buns. Musí být vysoko na hlavě a mírně rozcuchaný. Barevné prameny a šňůry zapletené do vlasů v podobě drobných copánků jsou stále in. Vzadu má být falešný culík utažený nízko a hladce. Pokud nechcete copánky, klidně zvolte jen barevné prameny a budete mít trendy účes.

Buchty

Hladký nebo chaotický účes buchty je další hlavní trend podzimu. Pokud uděláte účes hladký, zbytek vlasů má být mírně nedbalý. Účes má vypadat, jako byste spěchali. Vysoce posazený drdůlek na jednu stranu a splývající prameny vlasů jsou in.

Ohon

Vlasy svázané na zátylku dole do ohonu jsou nestárnutím účesem. Vlasy shromážděné v ohonu by měly být dokonale hladké a svázané klidně gumičkou, omotané pramenem vlasů, zajímavými sponami či stuhami.

Na co ještě lze vsadit?

Letí i tupírování vlasů kolem hlavy převázané širokou stuhou končící pod vlasy na zátylku. Použít se dá sametová nebo saténová stuha i široká čelenka. Na temeni vlasy řádně vytupírujete a pak necháte hladké splývat. Že už jste ten účes viděli na fotkách maminek či babiček? Ano, vše se vrací. Haifre účes se zvlněnými prameny představující spoustu variant účesů. Drážkované prameny přidají na objemu vlasů.

Stále letí i mokrý efekt a hladké účesy. Můžete pracovat s pěnou, gelem i voskem. Můžete je jen sčesat dohladka. Moderní jsou i rybí copy. A co takhle účesy vintage? Jde o vlny ve stylu 20. let a reliéfní kudrlinky. Experimentovat můžete i s vlásenkami a barevnými sponkami.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *