Trendy ve spodním prádle pro rok 2021

Aktualizováno redakcí 13. 1. 2021

Spodní prádlo většinou vidíme jen my, takže se jím často nemáme chuť zabývat. Věděla jste ale, že o tom, jaké jsme, hodně vypovídá to, co děláme, když to nikdo nevidí? Je tedy dobré na sobě začít trochu pracovat! Prvním krokem k nápravě může být seznámení se s trendy ve spodním prádle, které nás budou provázet rokem 2021.

Spodní prádlo je věc, kterou si na sebe každé ráno oblékneme jako první. A zároveň je to poslední věc, kterou na konci dne svlékáme. Je tedy v našem vlastním zájmu, aby bylo nejen hezké, ale také příjemné. Nemusí jít o hyper sexy krajkové kousky, které vás budou celý den škrábat a škrtit, ale zároveň by mělo jít o prádlo, za které se nebudete muset před kýmkoliv stydět. (Však víte. Babičky a maminky nás nabádaly k nošení hezkého prádla proto, kdybychom někdy neplánovaně skončily v nemocnici.)

Kdybychom společně hledaly nějaké další důvody, které by vás mohly motivovat k nákupu, berte v úvahu, že začátek roku je dobrou příležitostí začít dělat některé věci jinak. A lépe. Nezabrání tomu dokonce ani zavřené obchody. Většinu věcí totiž seženete online.

Abyste šla s dobou, před nákupem se seznamte s nejvýraznějšími trendy v oblasti spodního prádla pro sezónu 2021.

Jasné barvy

Rok 2020 nám ukázal svou odvrácenou tvář. Z ničeho nic se uzavřely školy, musely jsme změnit zdroj své obživy a ztratily jsme možnost vidět se se svými blízkými. Což vedlo k pocitu vyhoření, marnosti a deprese. 

Návrháři na to reagovali tak, že nám pro letošní sezónu nabídli spodní prádlo v jasných barvách, které nám pomůže (alespoň na malou chvíli) zapomenout na všechny trable a užívat si všech radostí života. Pokud si troufáte, obstarejte si spodní prádlo v modré, červené nebo jasně žluté barvě.

Hedvábí

Pokud toužíte po doteku luxusu, který znáte z filmů pro pamětníky, kupte si saténové prádlo. Nemusí jít o kalhotky, nebo o podprsenku, ale třeba o noční košilku, nebo negližé. To schováte pod hezké šaty, ale také ho můžete vyzkoušet během parných nocí. 

Co se týče barev, v tomto ohledu je rok 2021 věrný klasice, kterou je béžová a kávová. (Atraktivně ale vypadá i tmavě modrá, lahvově zelená a vínová.)

Luxusní prádlo

Pamatujete si dobu na začátku světové pandemie, kdy se ženy oblékaly do večerních rób s podpatky a z fotek s full-face make-upem nám sdělovaly, že šly na promítání filmu do obývacího pokoje? 

I když tento trend postupem času opadl, lidé začínají být frustrovaní z toho, že nemají možnost vynosit něco pěkného. (Třeba šaty do divadla, nebo oblečení na party.) Což vedlo k větší poptávce po luxusním prádle. A pořídit byste si ho měla také vy! Popusťte uzdu fantazii a kupte si průhlednou podprsenku, nebo podvazkový pás. Váš partner to dozajista ocení.

Kalhotky s vysokým pasem

Ženy se kalhotkám s vysokým pasem vyhýbají, protože jim připomínají stahovací prádlo jejich babiček. V roce 2021 ale zjistíte, že v nich každá žena může vypadat přitažlivě a sexy. Stačí si vybrat model, který bude ozdobený klasickou černou krajkou

Devadesátky

Ať už jste je zažila, nebo ne, faktem je, že devadesátky jsou zpět. A co nám to přinese? Lambádové topy, korzety a prádlo s retro aplikacemi a vzory. Když si vyberete správně, budete moci toto prádlo nosit i zcela odhalené. Chce to ale soudnost.

A co dál?

Tohle rozhodně nebyl finální výčet toho, na co se můžeme během roku 2021 těšit.

V módě je i:

  • Nošení měkkých podprsenek
  • Červená a růžová
  • Nošení hipster kalhotek
  • Body
  • Sportovní podprsenka s kosticemi

Tak hurá na nákup!

Které trendy ve spodním prádle se vám líbí nejvíc?

Zdroje informací

https://www.whowhatwear.co.uk/pretty-lingerie-trends – 7 největších trendů v prádle pro rok 2021 (anglicky)

https://stylecaster.com/lingerie-trends/ – Trendy ve spodním prádle pro rok 2021: Nejvíc sexy kousky, po kterých se letos podívat (anglicky)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *