Sarapis pro ženy – recenze a zkušenosti: Jaké má účinky?

Aktualizováno redakcí 31. 8. 2023

Menopauza je náročné životní období, v jehož průběhu dochází k turbulentním hormonálním změnám. Klimakterium se však považuje za naprosto normální součást života, proto existuje jen velmi malá pravděpodobnost, že vám na něj lékař předepíše klasické léky. Naštěstí je tu ale doplněk stravy Sarapis Plus, který by vám mohl snadno ulevit.

Ženy se musí v průběhu života pořádně obrnit, protože prakticky každý den podléhá náš organismus různým hormonálním změnám a bouřím. Ty vrcholí v době přechodu, kdy dochází k razantnímu poklesu estrogenu, který je zodpovědný za normální plodnost a menstruační cyklus.

Estrogen tablety TEST 💊
Hledáte nejlepší estrogen tablety?

Přečtěte si naše srovnání ✅ TOP 9 nejlepších přípravků na menopauzu.

V článku rozebereme:

 •  9 nejlepších doplňků stravy na menopauzu v ČR 
 • Účinky estrogenu na ženské tělo
 • Největší zdroje estrogenu v potravinách
 • Jak zvýšit estrogen přírodní cestou

Co přesně můžete od užívání Sarapis Plus očekávat? A jak jeho užívání hodnotí samotné ženy?

Co je Sarapis Plus?

Sarapis Plus je volně prodejný doplněk stravy pro zralé ženy, které řeší nepříjemné vedlejší příznaky menopauzy. Obsahuje látky přírodního původu, které by měly přispět k celkové psychické i fyzické pohodě.

 Tip redakce – Sarapis Plus  sarapis recenze

💊 Doplněk stravy pro ženy v klimakteriu

✅ Původní složení obohacené o nové látky
✅ Obsahuje včelí mateří kašičku
✅ Květový a fermentovaný pyl
✅  Přírodní složení

✅ Sarapis Plus  obsahuje látky přírodního původu. Kromě vitamínů jde například i o bylinky, které podporují celkovou pohodu a hormonální rovnováhu.  Z toho důvodu je vhodný i pro dlouhodobé užívání.

Tip: Víte, jak řešit vaginální suchost?

Složení Sarapis Plus: Květový a fermentovaný pyl a další

Jak už nadpis napovídá, doplněk stravy ✅ Sarapis Plus obsahuje včelí produkty. Ty mohou některým ženám dělat dobře, další na ně ale mohou být přecitlivělé, či dokonce alergické. Z toho důvodu je klíčové dávat na tuto informaci z bezpečnostních důvodů pozor.

Kromě květového a fermentovaného pylu Sarapis Plus obsahuje i:

 • Inulin
 • Extrakt z šalvějových listů
 • Mateří kašičku
 • Vitamín C
 • Železo
 • Koenzym Q10
 • Vitamín E
 • Beta-karoten
 • Vitamín K
 • selen
 • Vitamín D

I když jsou tyto látky skutečně zajímavé a mnohé mohou přispět k normálnímu stavu kostí, pokožky a vlasů, ve složení není látka, která dovede regulovat ztrátu chuti k sexu u žen, návaly horka a pocení a podobně.

To je trochu mínus, protože například doplněk stravy Womeno je má. Pokud vás tedy trápí úpornější projevy menopauzy, vsadili bychom na silnější kalibr.

 I když se nám složení tohoto doplňku stravy líbí, nenacházíme v něm červený jetel , kterému se taktéž připisují pozitivní účinky na zvládání menopauzy. Na tento doplněk stravy si také musí dávat vzhledem ke složení pozor i ženy, které mají alergii na včelí produkty.

Kompletní složení

Složení V 1 kapsli
Květní pyl 240 mg
Fermentovaný pyl 120 mg
Inulin 65.7 mg
Šalvěj lékařská 25 mg
Včelí mateří kašička 24 mg
Vitamín C 20 mg
Železo 3.5 mg
Vitamín E 3 mg
Beta karoten 1 mg
Chrom 0.02 mg
Vitamín K 0.01875 mg
Selen 0.01375 mg
Vitamín D3 0.00125 mg

Jak se užívá a kolik stojí?

Doporučená denní dávka je jedna kapsle dvakrát denně. (Dohromady tedy 2 kapsle za den.) První kapsle by se měla užít ráno před jídlem a druhá večer. Jedno balení obsahuje 60 kapslí, což znamená, že vám vydrží na jeden měsíc užívání. Cena tohoto balení se pak pohybuje kolem 600,-. Existuje také varianta, která obsahuje jen 30 kapslí, vzhledem ke schématu užívání vám ale takové balení vydrží jen na 15 dní, což se moc nevyplatí.

✅ Sarapis Plus není vhodný v těhotenství, protože je určen ženám, které trápí negativní příznaky přechodu. (Ty kromě toho mohou vyzkoušet ještě doplněk stravy Sarapis Soja.)

Kde ho koupit?

Doplněk stravy ✅ Sarapis Plus koupíte v mnoha lékárnách a v obchodech se zdravou výživou. Dá se tedy říct, že je velmi dobře dostupný.

Zkušenosti zákaznic – koupily by si ho znovu?

Stejně jako vždycky se také podíváme na to, co o doplňku stravy ✅ Sarapis Plus říkají ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Byly s jeho pomocí spokojené, nebo by si příště vybraly třeba doplněk stravy Feminus?

Spokojené ženy na internetu nejčastěji uvádí, že:

Výhody
 • Je účinnější než jeho předchozí verze
 • Jim pomohl v období menopauzy
 • Funguje na návaly horka a pocení
 • Obsahuje včelí mateří kašičku

Ty nespokojené naopak zmiňují, že:

Nevýhody
 • Je jeho cena vysoká a neustále se zvyšuje
 • Se musí užívat dlouhodobě, aby se dostavily účinky
 • Po delší době zmizel účinek

Zkušenosti uživatelek na internetu

sarapis plus zkušenosti
Zdroj: Pilulka.cz
sarapis plus diskuze
Zdroj: Pilulka.cz
sarapis zkušenosti
Zdroj: Heureka.cz

Když se podíváme na konkrétní slova žen, mnohé jsou s jeho užíváním spokojené a považují ho za jeden z nejlepších doplňků stravy tohoto typu na trhu. Dalším ale zase nevyhovuje jeho vyšší pořizovací cena. Jiné také uvádějí, že je stále nepřestaly trápit bolesti hlavy a stále se jim špatně usíná.

V neposlední řadě se také objevily ženy, které o něm říkají, že jim jeho kapsle připadají být příliš velké, takže se jim tento přípravek špatně polyká.

Jaké jsou alternativy produktu Sarapis Plus?

Na trhu s doplňky stravy na menopauzu najdete vícero značek. Najdete mezi nimi například doplněk stravy Womeno, Feminus nebo GS Merilin. Na každý z nich jsme pro vás napsali samostatnou recenzi. Můžete si je snadno porovnat s přípravkem Sarapis Plus.

Jakou zkušenost máte s doplňkem stravy Sarapis Plus vy? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *