Objevujte s námi jedinečná kouzla podzimu

Aktualizováno redakcí 11. 10. 2019

Každé roční období má svou krásu. Na jaře se příroda probouzí a s ní i většina z nás. Léto se zase nese ve znamení dovolených, slunce, koupání a pláží. Na zimě zase můžeme obdivovat sněhové závěje a užívat si lyžařských pobytů na horských chatách i vánoční atmosféry. Jen podzim je odsunutý do pozadí a jeho magii umí ocenit málokdo. Přitom i podzim dovede být se svým pochmurným počasím a barevným listím jedním z nejkrásnějších období v roce. Jak si ho užít skutečně naplno?

Kakao s marshmallows, teplý čaj, kniha a deka!

Samozřejmě základem krásného podzimního, stejně jako zimního období, je teplý nápoj a některé z našich oblíbených dětských jídel, teplá chumlavá deka či župan a oblíbená kniha. Nebo Netflix a nekonečné sledování oblíbených seriálů. A při tom všem můžeme za okny pozorovat padající listí hrající všemi barvami.

Tyto krásné okamžiky jsou něco, čemu se říká hygge a jde o severský trend naprosté a jedinečné pohody, kterou lze zažít pouze v pochmurnějších měsících.

Pokud to vše doplníte zapálenou voňavou svíčkou a chvilkou klidu od dětí i manžela, jistě na tyto okamžiky budete v předvánočním shonu ráda vzpomínat…

Podzim vybízí také k experimentům…

Během podzimních dní konečně pomalu zapomínáme na ubíjející vedra, která nás trápila během prázdninových dní. Děti jsou konečně ve škole a ve školce a do vánočního shonu ještě daleko. Podzim zkrátka přeje manželským experimentům…

Že už postelové hrátky s tím vaším nejsou „to pravé ořechové“? Zkuste objevit něco nového. Se stahovacím kroužkem vás muž v posteli jistě překvapí svým výkonem a velikostí i po dvaceti letech! Že je vám to málo? Sexshopik.cz nabízí také skvělé návody a pomůcky pro posílení pánevního dna. A k čemu to? Jen se pár dní těchto návodů držte a uvidíte, že i sama sebe ještě v posteli překvapíte!

Erekční kroužek DORCEL Maximize Ring

Procházka podzimním lesem a poslední příležitost k prohlídkám hradů

Ještě předtím, než se otevřou brány adventním dobrodružstvím, můžete si na podzim naposledy v tomto roce vychutnat atmosféru mnoha českých hradů, které po letní sezóně pomalu uzavírají své brány až do příštího léta. To můžete propojit s rodinnou procházkou podzimním lesem, který má oproti tomu letnímu výhodu, že v něm nenarazíte ani zdaleka na tolik výletníků.

Možná si na podzim s dětmi už nezaplavete, ale za to se můžete domů vrátit k tomu již zmíněnému šálku teplého kakaa a užívat si podzimní pohody se vším, co k ní patří…

Separator image Publikováno v Sex.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *