Minapent [recenze]: Zlepší průběh klimakteria?

Aktualizováno redakcí 31. 8. 2023

Klimakterium je období, kterého se děsí nejedna žena. Ne ani tak kvůli tomu, že už nedojde k přirozenému početí dalšího dítěte, jako spíš kvůli tomu, že spolu s ním přichází široké spektrum negativních příznaků, které mohou na delší dobu snížit kvalitu života. Mohl by je pomoci zmírnit doplněk stravy Minapent?

Estrogen tablety TEST 💊
Hledáte nejlepší estrogen tablety?

Přečtěte si naše srovnání ✅ TOP 9 nejlepších přípravků na menopauzu.

V článku rozebereme:

 •  9 nejlepších doplňků stravy na menopauzu v ČR 
 • Účinky estrogenu na ženské tělo
 • Největší zdroje estrogenu v potravinách
 • Jak zvýšit estrogen přírodní cestou

I když mnoho žen vnímá pravidelné měsíční krvácení jako přítěž, klimakterium s sebou přináší osobní, a mnohdy bohužel i společenské, stigma. Žena už není plodná, takže už musí pouze čekat na to, až přijde její konec.

Ženy na prahu padesátky rozhodně nejsou žádné stařeny, naopak jde o zralé, aktivní a zkušené osobnosti, které mají světu rozhodně co předat

Ovšem, doba se mění a to, co platilo pro naše předchůdkyně v předchozích desetiletích a staletích pro nás často nepřipadá v úvahu. Ženy na prahu padesátky rozhodně nejsou žádné stařeny, naopak jde o zralé, aktivní a zkušené osobnosti, které mají světu rozhodně co předat. Mnoho z nich se navíc aktivně věnuje sportu nebo jiné činnosti, která ukazuje, že rozhodně nepatří do starého železa.

Jak si ale poradit s tím, že vaši každodennost nabourává nejeden z projevů klimakteria?

Co je Minapent?

 ✅ Minapent je doplněk stravy od společnosti WALMARK, který obsahuje  látky přírodního původu, které se tradičně spojují s vyšším komfortem během klimakteria . Také podporuje přirozený průběh menstruace (která může vlivem hormonální nerovnováhy začít “blbnout”) a podobně. Z toho důvodu mezi cílovou skupinu uživatelek patří ženy nad 40/45 let, které pociťují první příznaky blížícího se přechodu.

 

 

Složení

Ve složení doplňku ✅ Minapent najdeme především bylinky. Díky tomu by mělo být jeho užívání maximálně šetrné.

V každé tobolce najdeme:

 • Červený jetel
 • Šalvěj lékařskou
 • Ploštičník hroznatý

Tyto látky mají přispívat k redukci návalů horka a pocení. Také by měly kromě komfortnější menstruace udržovat normální stav kostní hmoty, která má vlivem hormonálních změn tendence řídnout.

💡 Nakupujte bezpečně: Minopent nebo jakýkoliv jiný doplněk stravy pro ženy doporučujeme kupovat v ověřených e-shopech. Získáte záruku toho, že se jedná o 100% originální výrobek se zárukou kvality. ✅  Minopent na Prozdravi.cz

Jak se užívá?

V ideálním případě by měly ženy užít 1-2 tobolky tohoto doplňku stravy na lačný žaludek. To znamená, že nejlepší čas pro užívání je ráno. Dvě tobolky by měly zároveň užívat především ženy, které vnímají, že jejich současné obtíže jsou výraznějšího charakteru. Nástup účinků by měl být pociťován během prvních 2-4 týdnů od zahájení užívání.

Cena a dostupnost

Doplněk stravy ✅ Minapent objevíte ve všech dobrých lékárnách, včetně těch internetových. Co se  týče ceny, za 90 tobolek zaplatíte kolem 682,-. Jelikož můžete užívat pouze jednu tobolku za den, znamená to, že vám jedno balení vydrží až na 3 měsíce. Ve srovnání s jinými doplňky stravy z této kategorie jde tedy o cenově dostupný výrobek.

Tip redakce – Minapent

🌿 Přírodní doplněk stravy

✅ pro ženy během jakékoliv fáze klimakteria
✅ psychická pohoda v období klimakteria
✅ komplex přírodních látek
✅ příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy během menopauzy
✅ Šalvěj lékařská proti pocení

 

 

Zkušenosti zákaznic

I když jsme si podstatnou část řekly, nejvíce by vás mělo zajímat, jak doplněk stravy ✅ Minapent a jeho účinky hodnotí ženy, které se do něj rozhodly vložit svoji důvěru. Byly s ním spokojené?

Když se podíváme na průměrné hodnocení na srovnávačích zboží, vidíme, že  Minapent získal téměř plný počet hvězdiček . To samo o sobě předznamenává, že splňuje vše, co ženám slibuje.

Ženy o něm nejčastěji říkají, že:

 • Jim pomohl zmírnit návaly horka a pocení
 • Je méně bolí hlava
 • Se cítí ve větší psychické pohodě
 • Jim vyhovuje
 • Ho kupují opakovaně
 • Když vytrváte v užívání, tak vám opravdu pomůže
 • Funguje
Heureka.cz
Zkušenost s minapent
Zboží.cz

 

Drtivá většina žen by si doplněk stravy ✅ Minapent koupila znovu. Podstatná část žen by ho dokonce doporučila svým kamarádkám a známým. Vzhledem k tomu, že jsme prakticky  nezaznamenali žádný negativní komentář  nebo jev, neexistuje důvod, proč byste ho nemohla při nejbližší příležitosti vyzkoušet i vy.

 

 

Máte také s doplňkem stravy Minapent pozitivní zkušenost?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *