Jennifer Lopez – 49 a stále krásná! Jaké je její kouzlo?

Jennifer Lopez je velmi krásná latino zpěvačka, herečka a podnikatelka. I když má 49 let, vypadá skvěle. Jaké je tajemství její krásy? Je disciplinovaná, milá a tvrdí, že pokud je vám 25 nebo 30 let, máte obličej od matky přírody. Postupem času získáte tvář, kterou si zasloužíte.

Co tedy tato sexy žena dělá, že vypadá tak skvěle? Zkuste to jako ona. Oproti vychrtlým modelkám je to žena úžasných ženských tvarů a umí je náležitě prodat. Pravidelně se o sebe ale i stará.

1.      Každé ráno cvičí a denně medituje

Tělo, jaké má Jennifer Lopez je sice dar od Boha a její křivky mají super genetický základ. Je jí ale 49. let a musí na sobě tvrdě pracovat. Má 2 osobní trenéry a každé ráno cvičí. Každý den medituje 20 min ráno a večer, aby se zklidnila v hektickém stylu života.

2.      Dostatek spánku a relaxace

Jennifer Lopez hodně spí. Dostatek spánku považuje za klíčový. Snaží se odpočívat alespoň 8 hodin denně, často i 9 až 10 hodin. To dělá s pletí a vizáží hotové divy.

3.      Sází na kyselinu glykolovou a důkladné čistění pleti

Kyselinu glykolovou obsahuje chemický peeling, obnovuje odumřelé buňky a podněcuje regeneraci. Nosí velkou vrstvu make-upu a odličování je velký rituál. Čistá pleť je zdravá a krásná pleť. Volí vždy kvalitní odličovací přípravky doporučené dermatoložkou.

4.      Nikdy se neopaluje a pije dostatek vody

Používá silný SPF faktor a dbá na to, aby se slunce nedostala ke kůži. Má přirozeně opálenou pleť a doplňuje ji různými bronzery pod rukama maskérů. Také ví, že je hydratace těla důležitá. Pravidelný přísun tekutin má hlavně před cvičením a po něm.

5.      Vyhýbá se škodlivinám (to se vám asi líbit nebude)

Jennifer Lopez se nikdy nedotkne tří věcí. Jde o cigarety, alkohol a kávu. Ty nejsou dobré pro naši pleť ani tělo. Možná proto má tato hvězda tak dokonalou a zářivou pokožku. Ani jedné z těchto lákavých pochutin se nikdy nedotkne. To je velká oběť, nemyslíte?

6.      Sází na spoustu zeleniny a proteinů

Žádné nezdravé jídlo a pití. Fast food není u Jennifer Lopez povolený. Miluje zeleninu a ráda ji i sama vaří. Její jídelníček často tvoří chřest, klíčky, brokolice a kapusta doplněné o zdravé proteiny. Zelenina dodá energii a výživu, proteiny umožní udržet pevné tělo.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *