Inspirativní valentýnské dárky pro pána

Aktualizováno redakcí 5. 2. 2021

Valentýn je za dveřmi a vy stále nevíte, jaký dárek byste koupili svojí polovičce? Nejste sami. Velká většina lidí si nechává nakupování na poslední chvíli. Často proto zůstane jen u čokolády nebo květů. Pokud chcete vybrat originální valentýnský dárek, měli byste nad ním přemýšlet aspoň týden dopředu. Případně si výběr ulehčete a inspirujte se našimi tipy.

Stylový opasek

Jedním ze skvělých valentýnských dárků je stylový opasek. Tento doplněk nosí muži mnohem raději než ženy. Kombinují ho k formálním i neformálním outfitům. Na trhu se setkáte s mnohými provedeními. Dobře uděláte, když dopředu zjistíte, jakou délku a šířku by měl mít. Vyhnete se tak koupi nesprávného typu.

Pozornost věnujte i přezce. Někteří muži milují výrazné a barevné přezky. Jiní si na ně tak nepotrpí a raději si vybírají minimalistické kousky. Plus, důležitá je i celková barva opasku. Když chcete vsadit na jistotu, vybírejte černou nebo hnědou.

Kožená peněženka

Kvalitní kožená peněženka je skvělým valentýnským dárkem pro muže. Důvodů je hned několik. Tím prvním je hlavně fakt, že je základním doplňkem, který máme skoro neustále u sebe. Nosíme v ní doklady, peníze a platební karty. Je proto velmi málo pravděpodobné, že ji váš partner nevyužije.

Druhým důvodem jsou její rozměry. Pánské peněženky jsou zpravidla menší. Vejdou se do kabelky nebo kapsy. A nelze zapomínat ani na to, že mnohé z nich vypadají moderně a pěkně. Outfit dobře doplní.

Kvalitní oblečení

Pokud nemáte žádné nápady na valentýnský dárek a potřebujete něco rychle koupit, vhodné je například oblečení. Vybírejte ho však s rozvahou. Nezapomínejte na styl svého partnera. Pokud preferuje spíše tmavší barvy, určitě mu nekupte křiklavé tričko. Vzpomeňte si, co nosí nejraději, a kupte mu něco podobného.

Oblíbené jsou například měkké a příjemné mikiny, které zahřejí hlavně během zimy. Obdarovaný je může využít hned, protože únor bývá mrazivý. Případně ho vybavte na léto a kupte mu zajímavá barevná trička.

Do dárku klidně zainvestujte. Vyberte kvalitní zimní bundu nebo kabát. Z oblečení se vyvarujte kalhotám. Ty se kupují člověku velmi těžko, když je vybírá sám sobě. Natož jiné osobě.

Fantazii se meze nekladou. Vy sami víte, co váš partner má rád, a co naopak nemá. Snažte se vyhnout nakupování zbytečností, které nevynosí. Valentýnský dárek by měl, kromě toho, že potěší, poskytovat i funkční stránku, jako například uvedený opasek nebo peněženka.

Kosmetika potěší stejně

Kromě oblečení můžete koupit i kvalitní kosmetiku. Někteří muži si na ní dají záležet. Při jejím nakupování však nemusíte zůstat jen u šampónu nebo sprchového gelu. Podívejte se, co má váš partner v koupelně a zjistíte, co rád používá.

Když má bradku, kupte mu přípravky na ni. Olej či vosk rozhodně ocení. Když nosí delší vlasy, vyberte mu olej na vlasy nebo kvalitní kartáč nebo hřeben.

Jiné dárky

Ještě stále přemýšlíte nad originálním valentýnským dárkem pro muže? Ne každý je na kosmetiku nebo módu. Pokud do této skupiny patří i váš partner, kupte mu něco z úplně jiné kategorie.

Vyzkoušejte knihy, chutnou kávu nebo čaj, případně menší elektroniku. Rád poslouchá hudbu? Přenosný bluetooth reproduktor je pro něho jako stvořený. Čte knihy a všude je bere s sebou? Namísto klasické papírové mu kupte e-knihu nebo rovnou elektronickou čtečku.

Shrnutí

Valentýnský dárek nemusí stát tisíce. Stačí, aby v sobě odrážel maličkosti, které víte o druhé osobě. Tím dáte najevo, jak vám na ní záleží. Vyzkoušejte jeden z našich tipů a vyberte to nejlepší překvapení. Potěšte tento rok svoji polovičku tím pravým.

Separator image Publikováno v Móda.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *