Batoh místo kabelky! Správná volba

Stále více žen nosí místo dámské kabelky raději batůžek. Nejde o vyznavačky zdravého sportovního stylu ani vášnivé turistky, batůžky dnes nosí i běžné ženy, které jsou vysoce elegantně oblečené. Jde o žhavý trend, který je pěkný a současně zdravý pro záda.

Tento nový trend uleví především vašim zádům. Nosí se kožené batohy v jednoduchém elegantním provedení, ale i se spoustu zdobení, řetízků, kovových spon, rebelských třásní a kytek. Můžete zvolit i extravagantní metalické batohy, batohy se třpytkami, s nápisy, nášivkami, květy, zvířecími potisky i geometrickými tvary. Velkým trendem jsou i semišové batohy, které jsou stejně elegantní, jako kožené batohy a batůžky.

Buď trendy a nos batůžek!

Jak nosit batohy a batůžky? Pokud si netroufáte na divoké kombinace, pořiďte si kožený batoh, který se hodí ke všem outfitům, pokud tedy zrovna nejdete na ples nebo do divadla. Vyměnit dámskou kabelku za batoh můžete i k šatům nebo k sukni. Musíte k nim jenom zvolit ten správný model.

Nápadné a extravagantní batohy se hodí především k ležérnějším modelům. Dejte si ale pozor, aby extravagantní batůžek příliš nepřebil celkový outfit. Pokud máte výrazné oblečení, extravagantní batoh se moc nehodí. K jednoduchému oblečení je ale super. Vždy platí pravidlo, že všeho s mírou.

Červená barva je velkým trendem. S jemnými barvami se skvěle doplňuje a tvoří super celek. Stačí mít v šatníku pár jednoduchých kousků, ke kterým batůžek zazáří. Batohy v hnědé kůži vypadají skvěle. Tento styl se vždy nosil a stále nosí.

Černá klasika se hodí ke všemu. Kombinovat jej můžete prakticky s čímkoliv. Ať už si vezmete na sebe pohodlné džíny, jednoduché tričko a tenisky, černý elegantní batoh každý váš outfit skvěle doplní a podtrhne jej. Jde o univerzální kousek do šatníku.

Jaké máme druhy batůžku?

Při výběru toho správného batohu či batůžku můžete sáhnout po mnoha různých velikostech od klasických velkých batohů, které jsou vysoce funkční a praktické, až po mini modely dámských elegantních batůžků. Je na čase popustit uzdu svojí fantazii a začít experimentovat.

Batůžky jsou stylové, zároveň také pohodlné a šetrné k našemu tělu. Batohy během posledních let ve své oblíbenosti dohnaly dámské kabelky. Malé modely nahradí malou crossbody kabelku. Stejně jako s ní máte i s batůžkem volné ruce.

Dejte přednost kvalitnějším a propracovanějším značkám a modelům. Zárukou spokojenosti jsou batohy z přírodních materiálů, které můžete nosit klidně i k balerínám či lodičkám. Pokud chcete opravdu originální kousek, vsaďte na luxusní kožené modely. Zainvestovat do koženého batohu se vyplatí. Vydrží vám dlouho a nepromočí se.

Velkou výhodou je, že vám s batohem vždy zůstanou obě ruce volné a nebudete si zbytečně zatěžovat a křivit svou páteř na jedné straně. Tíha v batohu se na rozdíl od kabelky rovnoměrně rozloží a uvolní tak bolestem za krkem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *